Image

ARIKAN GLOBAL İnşaat 2012 yılında “SAİM ARIKAN ” tarafından kurulmuştur. İlk faaliyet alanı olan Elazığ’da ARIKAN GLOBAL olarak açılmıştır.

İletişim

İcadiye Mh. Hürriyet Cd.Birlik İş Hanı No: 43 Kat: 2 Merkez/Elazığ/TÜRKİYE
+90 424 234 04 24

info@arikanglobal.com.tr

© 2021 Arıkan Global | Tüm Hakları Saklıdır.

Arıkan Global

Güçlü, asil, dinamik, kurumsal ve insan odaklı bölgenin en tercih edilen yaşam alanı üreticisi.

Arıkan Global İnşaat 2012 yılında “Saim ARIKAN” tarafından kurulmuş olup, hedeflerine ve taahhütlerine ulaşmak için kaliteyi ön planda tutan bir çalışma disiplinine sahip olup zaman içinde bilgi, insan, finansman, üretim ve hizmet kaynaklarını geliştirmiştir.

Gelişen ve değişen Dünya’da sürekli olarak gelişmeleri takip etmekte, kaliteyi ve özel hizmet anlayışını ön planda tutmaktayız. 2012 yılından itibaren inşaat sektöründe;

– Alt Yapı Çalışmaları
– Üst Yapı Çalışmaları
– Yol ve Peyzaj Çalışmaları

Alanlarında hizmetlerini sürdüren “Arıkan Global” resmi kurumlara ve özel sektör firmalarına Türkiye’nin birçok ilinde; konut, endüstriyel yapılar, idari binalar ve ulaşım projelerini başarıyla yapmaktadır.

Proje ve teknik hizmet çalışmaları ile birlikte yıllardır kaliteden ödün vermeden çalışmalarını başarılı bir şekilde tamamlayan firmamız, yıllardır olduğu gibi bugün de siz değerli müşterilerimizin takdirini toplamaya devam etmektedir.

Arıkan Global ve İnşaat;
Modern çağın teknolojik ihtiyaçlarını takip ederek kurumsallaşma sürecini başarılı bir şekilde tamamlamıştır. 9 yılı aşkın bir süredir edindiği bilgi birikimi ve tecrübesi ile oldukça yüksek sayıda projeleri başarı ile tamamlamıştır.

“Hedefimiz; Ülkemizi, Dünya’nın her yerinde başarılı projelere imza atarak gururla temsil etmektir”.

Önceki
Sonraki

Misyonumuz;

Ülkemizin birçok yerinde edindiğimiz iş tecrübesinin doğruladığı ilkelerle oluşturduğumuz sağlam yapıyı, geleneklere bağlı, aynı zamanda yenilik ve gelişmelere açık olarak gelecek kuşaklara taşımak, toplumdan ve çalışanlarımızdan aldığımız güçle en iyi şekilde hizmet üretmektir.

Vizyonumuz;

Hedefimiz; içinde yer aldığımız sektörlerde kalitemizle ön plana çıkarak en iyi olabilmek, ülkemiz için en yüksek toplumsal ve ekonomik değeri yaratabilmektir.